فروش نرم افزار حسابداری هلو

فروش نرم افزار حسابداری هلو ، توسط کارشناسان فروش مجموعه صورت می گیرد که شامل فروش نسخه های مختلف فروشگاهی، شرکتی، تولیدی، شبکه و امکانات افزودنی نرم افزار هلو می باشد.

کاربرد نرم افزار هلو در مشاغل مختلف مطرح می شود که شامل نرم افزار حسابداری صرافی، دباغی، تولیدی، بازرگانی، باطری فروشان، اغذیه فروشان، لپ تاپ، تجهیزات پزشکی، شرکتی، رنگ فروشی، تجهیزات مخابراتی، تهیه مطبوع، فتوکپی، لوازم ایمنی و مشاغل دیگر می باشد.


نرم افزار حسابداری هلو


زمان فروش نرم افزار حسابداری هلو، برخی قابلیت ها علاوه بر نرم افزار به مشتریان و متقاضیان ارائه می شود. از جمله آنها می توان به فیلم آموزشی جهت آشنایی با منو و امکانات مختلف نرم افزار، دسترسی به تالار گفتمان، قابلیت اتصال به تجهیزات سخت افزاری، دسترسی به کلوپ مشتریان، ارتقا محصولات و افزودن امکانات جدید عمومی، برگزاری کلاس های آموزشی، پشتیبانی و پاسخگویی تلفنی به سوالات و ابهامات مشترکین اشاره نمود.


مشخصات نرم افزار حسابداری هلو


از مشخصات نرم افزار حسابداری و مالی هلو می توان به تعریف حساب های بانکی، تعریف کالا، تعریف اشخاص، تعریف چک دریافتی، تعریف چک پرداختی، ثبت هزینه و درآمد، امکان تهیه پرینت فاکتور، گزارشات چک، گزارشات بانک، ثبت کارتخوان، چک، نقد، نسیه، گزارشگیری از اسناد، گزارش گیری از دفتر روزنامه، گزارشات انبار و گزارشات اشخاص اشاره نمود.


نتیجه گیری:


نرم افزار حسابداری هلو دارای نسخه های مختلف و متنوعی می باشد. هر کدام از نسخه های نرم افزار هلو برای کار مشخصی در نظر گرفته می شود. کارشناسان فروش با مشاوره در زمینه کاربرد نرم افزار هلو به مشتریان و خریداران، اطلاعات کافی را عرضه می دارند. در صورتی که قصد خریداری نرم افزار هلو را دارید می توانید از خدمات مشاوره کارشناسان فروش نرم افزار هلو بهره مند شوید و بهترین نسخه نرم افزار حسابداری و مالی هلو را انتخاب و خریداری نمایید.