دسته: blog
بازدید: 10483
دانلود نرم افزار هلو برای کامپیوتر
دانلود نرم افزار هلو برای کامپیوتر

دانلود نرم افزار هلو برای کامپیوتر ، دانلود نسخه های فروشگاهی، شرکتی، تولیدی و نسخه های شبکه است که برای متقاضیان طراحی شده است.

دانلود نرم افزار هلو جهت استفاده در ویندوزهای ایکس پی، سون و ایت قابل استفاده بوده و به صورت فرمت اندروید و جاوا نیز موجود می باشد.


نرم افزار هلو


نرم افزار هلو ساده ترین و قدرتمند ترین نرم افزاری است که در زمینه مسائل حسابداری مورد استفاده قرار می گیرد. انعطاف پذیری بالا و سادگی نرم افزار هلو، موجب شده است حسابداران از این نرم افزار جهت فعالیت های مالی خود در شرکت یا سازمان استفاده نمایند. امروزه اغلب شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ از نرم افزار هلو استفاده می کنند. نرم افزار هلو شامل بخش های مختلف حسابداری، بازرگانی، خزانه داری، انبارداری و تولید به صورت یکپارچه می باشد. از قابلیت های نرم افزار هلو، اتصال به تمام تجهیزات سخت افزاری همچون بارکدخوان و ترازوی دیجیتال می باشد.


ویژگی نرم افزار هلو


از ویژگی ها و خصوصیات نرم افزار هلو، محیط کاربری جدید و زیبا، پنل های تخصصی مشاغل، ابزارهای جانبی پرتابل، منطبق با قوانین مالیاتی، حسابداری یکپارچه برای واحدهای مختلف، ارتباط با فروشگاه اینترنتی، خدمات پس از فروش هوشمند و اتصال به کارتخوان بانکی معتبر می باشد. نرم افزار هلو اولین نرم افزار کاملاً اتوماتیک برای صدور اسناد مالی به شمار می آید. نرم افزار هلو شامل دسته های محصول اصلی فروشگاهی، شرکتی و تولیدی می باشد. نرم افزار هلو قدیمی ترین و اولین نرم افزار یکپارچه مالی تحت ویندوز به شمار می آید.


نتیجه گیری:


از ویژگی های نرم افزار هلو می توان به جامع بودن، در دسترس بودن، هماهنگی، انعطاف پذیر بودن، یکپارچگی، نوآوری و با تجربه بودن نرم افزار هلو اشاره نمود. نرم افزار حسابداری هلو، امن ترین، ساده ترین و به روز ترین نرم افزار حسابداری است که خدمات تخصصی حسابداری را به مشتریان ارائه می دهد.