چاپ
دسته: blog
بازدید: 111
حسابداری ابری و سنتی

دسترسی از راه دور می‌توند همانقدر که یک ویژگی مثبت قلمداد شود و هم یک ویژگی منفی نیز باشد. برخی از مشاغل دسترسی امن به شبکه و کنترل دقیق داده‌های حسابداری را در اولویت کار خود قرار می‌دهند.

حسابداری ابری و سنتی

حسابداری ابری و سنتی

نامشخص بودن آینده‌ی کسب و کار در بسیاری از موارد، مانع تهیه‌ نرم افزارهای حسابداری ابری برای کسب و کار می‌شوند. زیر نرم افزار حسابداری ابری نیاز به امضای قرارداد در یک مدت مشخص دارد و ممکن است برای مشاغلی که از رشد و توسعه خود مطمئن نیستند، کاربردی نداشته باشد.

مقایسه نرم افزار حسابداری سنتی در مقابل حسابداری ابری ؛ آینده از آن کدام یک خواهد بود؟

همانطور که در اول این مطلب اشاره شد، دلایل قانع کننده‌ای وجود دارد که تا سال ۲۰۲۰ حسابداری ابری میزبان بیش از سه چهارم از مشاغل و کسب و کارهای مختلف باشد. چشم اندازهای تجارت امروز می‌تواند با تغییر سریع و نیاز به انعطاف پذیری و چابکی در پاسخ به تغییر روند مصرف کننده مشخص شود. برای دستیابی به این نوع انعطاف پذیری ، اکثر مشاغل امروز و آینده نیاز به اتخاذ شیوه ها و استراتژی هایی دارند که به آنها امکان رقابت با رقبای بازار را می دهد و حسابداری ابری نمونه بارز این استراتژی‌ها است.

از اپلیکیشن حسابداری شخصی که به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا علاوه بر مدیریت مالی شخصی، امور مالی اشخاص و خانواده خود را به بهترین شکل ممکن و به صورت کاملا رایگان، مدیریت کنند و همچنین که ویژه‌ی کسب و کارهای کوچک تا متوسط است و تمامی نیازهای آن ها را، مطابق با قوانین مالیاتی و اصناف، برطرف می‌سازد، تا زیر سیستم های یکپارچه مالی استار ویژه‌ی کسب و کارها متوسط و بزرگ، از تولیدات و محصولات هستند.

که نرم افزار که یک نوع نرم افزار حسابداری است در اصل راهکاری مبتنی برابر است. این راهکار، محصولی دانش بنیان در زمینه‌ی نرم افزارهای مالی و حسابداری است و در نمایشگاه الکامپ ، به طور رسمی از نوع های مختلفی از این نرم افزار  رونمایی می شود. راهکار ابری به کاربران خود اجازه می‌دهند با کمترین هزینه و بهترین کارایی، مدیریت مالی کسب و کار خود را داشته باشند و در راستای کاهش هزینه‌ها و انعطاف پذیری نرم افزار، از هر دستگاهی که در اختیار صاحبان کسب و کار باشد (از گوشی موبایل تا یک سرور بزرگ)، می‌توانند از این نرم افزار استفاده کنند.

مزایای حسابداری ابری چیست؟

حسابداری ابری با بهره‌گیری از یک سیستم یکپارچه سبب تسهیل امور مدیریتی و حسابداری شده است. به‌روز رسانی‌های منظم نرم افزار حسابداری ابری و امنیت بالای فضای نرم افزار از مهم‌ترین مزایای این سیستم هستند.

آیا برای استفاده از نرم افزار حسابداری ابری نیاز به سخت افزار خاصی داریم؟

خیر؛ برای استفاده از نرم افزار حسابداری ابری نیاز به هیچ‌گونه سخت افزری نداریم؛ برخلاف حسابداری سنتی.

چگونه می‌توان به اطلاعات و گزارش‌های موجود در نرم افزار ابری دسترسی داشت؟

نرم افزار حسابداری ابری به‌دلیل ساختار مبتنی بر وب در هر زمان و مکان می‌توان به اطلاعات موجود در آن تنها با یک گوشی تلفن همراه یا تب لت و لب تاب به‌راحتی دسترسی داشت.